Contact

Vind het servicepoint
bij u in de buurt.

De Bruin heeft het,
zo niet dan toch

Servicepoints

Hieronder vindt u een overzicht van onze Servicepoints. Er zit er ongetwijfeld een bij u in de buurt.

Nieuws

Aanpassing dienstverlening Lees verder >
In 2016 bestaat De Bruin Techniek Groep 50 jaar. Dit willen wij Lees verder >
Hoofdkantoor
De Bruin Services BV
 
Kapitein Nemostraat 33
5015 AL TILBURG
Postbus 4230
5004 JE Tilburg
 
T  +31 (0)13 532 62 00
F  +31 (0)13 543 65 65 
 
 
De Bruin Techniek Breda BV
Konijnenberg 47A
4825 BC Breda
 
T  +31 (0)76 571 09 00
F  +31 (0)76 581 06 07
breda@debruintechniek.com
 
  
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Rogier Huijbregts
De Bruin Techniek Boxtel BV
Schouwrooij 11A
5281 RE Boxtel
 
T  +31 (0)411 67 77 75
F  +31 (0)411 68 46 65
boxtel@debruintechniek.com
  
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Willem Pijnappels
De Bruin Techniek Den Bosch BV
Goudenheuvel 15
5234 GA 's-Hertogenbosch
 
T  +31 (0)73 621 61 21
F  +31 (0)73 621 14 16
den-bosch@debruintechniek.com
  
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Henk van der Stelt
De Bruin Techniek Eindhoven BV
De Witbogt 18
5652 AG Eindhoven
 
T  +31 (0)40 252 82 55
F  +31 (0)40 252 67 05
eindhoven@debruintechniek.com
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Hans Boesten
De Bruin Techniek Etten BV
Nijverheidsweg 12
4879 AR Etten - Leur
 
T  +31 (0)76 501 34 73
F  +31 (0)76 503 80 61
etten@debruintechniek.com
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Erwin van Barneveld
De Bruin Techniek Helmond BV
Rooseindsestraat 97
5705 BR Helmond
 
T  +31 (0)492 54 61 55
F  +31 (0)492 52 68 85
helmond@debruintechniek.com
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd SP: Henk Kooijman
De Bruin Techniek de Kempen BV
Nijverheidsweg 2A
5527 AG Hapert
 
T  +31 (0)497 744 015
F  +31 (0)497 384 033
de-kempen@debruintechniek.com
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Jan Bekkers
De Bruin Techniek Moerdijk BV
Plaza 13A
4782 SL Moerdijk
 
T  +31 (0)168 38 02 70
F  +31 (0)168 38 02 90
moerdijk@debruintechniek.com
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Peter van der Borst
De Bruin Techniek Nijmegen BV
Goudwerf 9A
6641 TE Beuningen
 
T  +31 (0)24 677 82 00
F  +31 (0)24 677 77 72
nijmegen@debruintechniek.com
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Maarten Kasser
De Bruin Techniek Oosterhout BV
Everdenberg 353
4902 TT Oosterhout
 
T  +31 (0)162 744 007
F  +31 (0)162 744 008
oosterhout@debruintechniek.com
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Harrie Verhagen
 
De Bruin Techniek Roosendaal BV
Argon 30c
4751 XC Oud-Gastel 
T  +31 (0)165 55 60 33
F  +31 (0)165 56 33 88
roosendaal@debruintechniek.com
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Hans Kortekaas
De Bruin Techniek Tilburg BV
Industrieterrein Vossenberg
 
Kranenberg 15
5047 TR TILBURG
T  +31 (0)13 578 88 88 
F  +31 (0)13 578 88 00 
tilburg@debruintechniek.com
 
Openingstijden: ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Eloy van Beurden
De Bruin Techniek Waalwijk BV
Sluisweg 17
5145 PE Waalwijk
 
T  +31 (0)416 34 35 55 
F  +31 (0)416 34 38 00
waalwijk@debruintechniek.com
 
 
 
Openingstijden: ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Ferd Schelleman
De Bruin Techniek Weert BV
Graafschap Hornelaan 116
6004 HT Weert
 
T  +31 (0)495 45 72 72
F  +31 (0)495 45 72 73 
weert@debruintechniek.com
 
 
 
Openingstijden: ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Arthur van Helden
De Bruin Techniek Antwerpen NV
Glasstraat 21
2170 Antwerpen
 
T  +32 (0)3 644 11 22
F  +32 (0)3 644 10 67
antwerpen@debruintechniek.com
 
 
Openingstijden:ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint:Ronny Ravijts
De Bruin Techniek Geel
Geelseweg 64
2250 Olen
 
 
T  +32 (0)14 21 16 32 
F  +32 (0)14 21 18 17
olen@debruintechniek.com
 
 
 
Openingstijden: ma t/m vr van 08.15 u tot 16.45 u
Hoofd Servicepoint: Patrick Haesen

Neem contact met mij op


Bedrijfsnaam  
Voornaam
Achternaam
Geslacht    
Straat
Nummer
Postcode
Plaats
Land
Telefoon
E-mail *
Vraag *

winkelwagen
Uw winkelwagen is nog leeg
advies nodig?
Van 08.15 - 16.45 zijn wij
ook telefonisch bereikbaar

Nederland 0900-mroshop

BelgiŽ 0031-135326233
service@mroshop.com

nieuwsbrief
|